Building Conversation is onderdeel van Stichting Third Space. We werken vanuit de Open Coop in Amsterdam Noord met een klein team op kantoor. Meer over de mensen die de gesprekken begeleiden vind je hier.

 

Building Conversation
Tolhuisweg 2
1031 CL Amsterdam
info@buildingconversation.nl

 

Artistiek
Lotte van den Berg –  lotte@buildingconversation.nl
Daan ’t Sasdaan@buildingconversation.nl

Zakelijk
Anne Douquéanne@buildingconversation.nl

Productie
Yola Parieyola@buildingconversation.nl

PR & communicatie
Marieke Josseletmarieke@buildingconversation.nl

Stadstraject Amsterdam
Saar van Blaaderensaar@buildingconversation.nl